Granica zatrzymała lidera!

807

W środowe popołudnie piłkarze Granicy rozegrali awansem mecz 20 kolejki spotkań zamojskiej klasy okręgowej. Niebiesko-zielono-czerwoni zagrali w Obszy z liderem, miejscowymi Błękitnymi. Po dobrym, emocjonującym meczu, podopieczni Bartosza Stefanika zremisowali z gospodarzami 1:1(1:0). W 35 minucie wyszliśmy na prowadzenie po celnym strzale Szymona Olenkiewicza. Tuż przed przerwą, miejscowi zdołali wyrównać po rzucie karnym podyktowanym za faul na Kuzovlievie. Gola zdobył Tomasz Stelmach. W drugiej połowie, zespół Błekitnych dążył do strzelenia drugiego gola, jednak dobrze spisywała się formacja obronna naszego zespołu. W doliczonym czasie gry piłkę meczową mieli nasi piłkarze, gdy w sytuacji sam na sam z bramkrzem gospodarzy znalazł się Oskar Łazar. Niestety strzał naszego zawodnika nieznacznie minął bramkę Błękitnych. Po chwili, dobrze prowadzący środowe zawody sędzia Marcin Kluk odgwizdał koniec spotkania.

Po XX kolejkach spotkań Granica zajmuje 7 miejsce w tabeli z dorobkiem 27 punktów. W następnej serii meczów, 24 kwietnia o godzinie 16:00 zagramy w Lubyczy Królewskiej z drużyną Tura Turobin.

W środowym spotkaniu Granica wystąpiła w składzie: Okoń – Łazar, Olenkiewicz (85′ Roci), Krawczyk, Zając, Surmacz, Nastałek, Bojarczuk, Stefanik (65′ Watrak), Chmielowiec (89′ Grzelak), Szymański

żółte kartki: Chmielowiec, Nastałek