Terminarz Granica Lubycza Królewska

1934

Jeżeli kibicujesz drużynie GRANICA Lubycza to tu masz plik eksportu wszystkich meczów.

Terminarz googla:

Terminarz Apple:

Terminarz Outlook:

kwiecień 2024
P W Ś C P S N
« lis    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

 

Terminarz Granica Lubycza Królewska

DataMeczCzas/WynikiLigaSezonKolejka
Olimpiakos Tarnogród - Błękitni ObszaZamojska klasa okręgowa2021/20221
Andoria Mircze - Victoria ŁukowaZamojska klasa okręgowa2021/20221
Pogoń Łaszczówka - Tur TurobinZamojska klasa okręgowa2021/20221
Sparta Łabunie - Metalowiec GorajZamojska klasa okręgowa2021/20221
Tanew Majdan Stary - Roztocze SzczebrzeszynZamojska klasa okręgowa2021/20221
Omega Stary Zamość - Granica Lubycza KrólewskaZamojska klasa okręgowa2021/20221
Olimpia Miączyn - Korona ŁaszczówZamojska klasa okręgowa2021/20221
Włókniarz Frampol - Łada BiłgorajZamojska klasa okręgowa2021/20221
Tanew Majdan Stary - Victoria ŁukowaZamojska klasa okręgowa2021/20222
Błękitni Obsza - Andoria MirczeZamojska klasa okręgowa2021/20222
Włókniarz Frampol - Olimpia MiączynZamojska klasa okręgowa2021/20222
Łada Biłgoraj - Granica Lubycza KrólewskaZamojska klasa okręgowa2021/20222
Roztocze Szczebrzeszyn - Omega Stary ZamośćZamojska klasa okręgowa2021/20222
Metalowiec Goraj - Pogoń ŁaszczówkaZamojska klasa okręgowa2021/20222
Korona Łaszczów - Sparta ŁabunieZamojska klasa okręgowa2021/20222
Omega Stary Zamość - Victoria ŁukowaZamojska klasa okręgowa2021/20223
Pogoń Łaszczówka - Korona ŁaszczówZamojska klasa okręgowa2021/20223
Olimpiakos Tarnogród - Metalowiec GorajZamojska klasa okręgowa2021/20223
Olimpia Miączyn - Łada BiłgorajZamojska klasa okręgowa2021/20223
Sparta Łabunie - Włókniarz FrampolZamojska klasa okręgowa2021/20223
Andoria Mircze - Tur TurobinZamojska klasa okręgowa2021/20223
Tanew Majdan Stary - Błękitni ObszaZamojska klasa okręgowa2021/20223
Granica Lubycza Królewska - Roztocze SzczebrzeszynZamojska klasa okręgowa2021/20223
Korona Łaszczów - Olimpiakos TarnogródZamojska klasa okręgowa2021/20224
Błękitni Obsza - Omega Stary ZamośćZamojska klasa okręgowa2021/20224
Granica Lubycza Królewska - Victoria ŁukowaZamojska klasa okręgowa2021/20224
Metalowiec Goraj - Andoria MirczeZamojska klasa okręgowa2021/20224
Włókniarz Frampol - Pogoń ŁaszczówkaZamojska klasa okręgowa2021/20224
Olimpia Miączyn - Sparta ŁabunieZamojska klasa okręgowa2021/20224
Łada Biłgoraj - Roztocze SzczebrzeszynZamojska klasa okręgowa2021/20224
Tur Turobin - Tanew Majdan StaryZamojska klasa okręgowa2021/20224
Tur Turobin - Olimpiakos TarnogródZamojska klasa okręgowa2021/20222
Olimpiakos Tarnogród - Włókniarz FrampolZamojska klasa okręgowa2021/20225
Pogoń Łaszczówka - Olimpia MiączynZamojska klasa okręgowa2021/20225
Roztocze Szczebrzeszyn - Victoria ŁukowaZamojska klasa okręgowa2021/20225
Sparta Łabunie - Łada BiłgorajZamojska klasa okręgowa2021/20225
Omega Stary Zamość - Tur TurobinZamojska klasa okręgowa2021/20225
Andoria Mircze - Korona ŁaszczówZamojska klasa okręgowa2021/20225
Granica Lubycza Królewska - Błękitni ObszaZamojska klasa okręgowa2021/20225
Tanew Majdan Stary - Metalowiec GorajZamojska klasa okręgowa2021/20225
Błękitni Obsza - Roztocze SzczebrzeszynZamojska klasa okręgowa2021/20226
Sparta Łabunie - Pogoń ŁaszczówkaZamojska klasa okręgowa2021/20226
Tur Turobin - Granica Lubycza KrólewskaZamojska klasa okręgowa2021/20226
Korona Łaszczów - Tanew Majdan StaryZamojska klasa okręgowa2021/20226
Włókniarz Frampol - Andoria MirczeZamojska klasa okręgowa2021/20226
Olimpia Miączyn - Olimpiakos TarnogródZamojska klasa okręgowa2021/20226
Metalowiec Goraj - Omega Stary ZamośćZamojska klasa okręgowa2021/20226
Łada Biłgoraj - Victoria ŁukowaZamojska klasa okręgowa2021/20226
Andoria Mircze - Olimpia MiączynZamojska klasa okręgowa2021/20227
Omega Stary Zamość - Korona ŁaszczówZamojska klasa okręgowa2021/20227
Granica Lubycza Królewska - Metalowiec GorajZamojska klasa okręgowa2021/20227
Pogoń Łaszczówka - Łada BiłgorajZamojska klasa okręgowa2021/20227
Victoria Łukowa - Błękitni ObszaZamojska klasa okręgowa2021/20227
Olimpiakos Tarnogród - Sparta ŁabunieZamojska klasa okręgowa2021/20227
Roztocze Szczebrzeszyn - Tur TurobinZamojska klasa okręgowa2021/20227
Tanew majdan Stary - Włókniarz FrampolZamojska klasa okręgowa2021/20227
Metalowiec Goraj - Roztocze SzczebrzeszynZamojska klasa okręgowa2021/20228
Olimpia Miączyn - Tanew Majdan StaryZamojska klasa okręgowa2021/20228
Korona Łaszczów - Granica Lubycza KrólewskaZamojska klasa okręgowa2021/20228
Pogoń Łaszczówka - Olimpiakos TarnogródZamojska klasa okręgowa2021/20228
Łada Biłgoraj - Błękitni ObszaZamojska klasa okręgowa2021/20228
Tur Turobin - Victoria ŁukowaZamojska klasa okręgowa2021/20228
Sparta Łabunie - Andoria MirczeZamojska klasa okręgowa2021/20228
Włókniarz Frampol - Omega Stary ZamośćZamojska klasa okręgowa2021/20228
Granica Lubycza Królewska - Włókniarz FrampolZamojska klasa okręgowa2021/20229
Błękitni Obsza - Tur TurobinZamojska klasa okręgowa2021/20229
Omega Stary Zamość - Olimpia MiączynZamojska klasa okręgowa2021/20229
Andoria Mircze - Pogoń ŁaszczówkaZamojska klasa okręgowa2021/20229
Roztocze Szczebrzeszyn - Korona ŁaszczówZamojska klasa okręgowa2021/20229
Olimpiakos Tarnogród - Łada BiłgorajZamojska klasa okręgowa2021/20229
Victoria Łukowa - Metalowiec GorajZamojska klasa okręgowa2021/20229
Tanew Majdan Stary - Sparta ŁabunieZamojska klasa okręgowa2021/20229
Olimpia Miączyn - Granica Lubycza KrólewskaZamojska klasa okręgowa2021/202210
Olimpiakos Tarnogród - Andoria MirczeZamojska klasa okręgowa2021/202210
Włókniarz Frampol - Roztocze SzczebrzeszynZamojska klasa okręgowa2021/202210
Korona Łaszczów - Victoria ŁukowaZamojska klasa okręgowa2021/202210
Pogoń Łaszczówka - Tanew Majdan StaryZamojska klasa okręgowa2021/202210
Sparta Łabunie - Omega Stary ZamośćZamojska klasa okręgowa2021/202210
Metalowiec Goraj - Błękitni ObszaZamojska klasa okręgowa2021/202210
Łada Biłgoraj - Tur TurobinZamojska klasa okręgowa2021/202210
Błękitni Obsza - Korona ŁaszczówZamojska klasa okręgowa2021/202211
Omega Stary Zamość - Pogoń ŁaszczówkaZamojska klasa okręgowa2021/202211
Roztocze Szczebrzeszyn - Olimpia MiączynZamojska klasa okręgowa2021/202211
Tur Turobin - Metalowiec GorajZamojska klasa okręgowa2021/202211
Victoria Łukowa - Włókniarz FrampolZamojska klasa okręgowa2021/202211
Łada Biłgoraj - Andoria MirczeZamojska klasa okręgowa2021/202211
Granica Lubycza Królewska - Sparta ŁabunieZamojska klasa okręgowa2021/202211
Tanew Majdan Stary - Olimpiakos TarnogródZamojska klasa okręgowa2021/202211
Pogoń Łaszczówka - Granica Lubycza KrólewskaZamojska klasa okręgowa2021/202212
Olimpiakos Tarnogród - Omega Stary ZamośćZamojska klasa okręgowa2021/202212
Sparta Łabunie - Roztocze SzczebrzeszynZamojska klasa okręgowa2021/202212
Korona Łaszczów - Tur TurobinZamojska klasa okręgowa2021/202212
Włókniarz Frampol - Błękitni ObszaZamojska klasa okręgowa2021/202212
Andoria Mircze - Tanew Majdan StaryZamojska klasa okręgowa2021/202212
Łada Biłgoraj - Metalowiec GorajZamojska klasa okręgowa2021/202212
Olimpia Miączyn - Victoria ŁukowaZamojska klasa okręgowa2021/202212
Tur Turobin - Włókniarz FrampolZamojska klasa okręgowa2021/202213
Błękitni Obsza - Olimpia MiączynZamojska klasa okręgowa2021/202213
Omega Stary Zamość - Andoria MirczeZamojska klasa okręgowa2021/202213
Roztocze Szczebrzeszyn - Pogoń ŁaszczówkaZamojska klasa okręgowa2021/202213
Granica Lubycza Królewska - Olimpiakos TarnogródZamojska klasa okręgowa2021/202213
Victoria Łukowa - Sparta ŁabunieZamojska klasa okręgowa2021/202213
Tanew Majdan Stary - Łada BiłgorajZamojska klasa okręgowa2021/202213
Metalowiec Goraj - Korona ŁaszczówZamojska klasa okręgowa2021/202213
Olimpia Miączyn - Tur TurobinZamojska klasa okręgowa2021/202214
Sparta Łabunie - Błękitni ObszaZamojska klasa okręgowa2021/202214
Olimpiakos Tarnogród - Roztocze SzczebrzeszynZamojska klasa okręgowa2021/202214
Włókniarz Frampol - Metalowiec GorajZamojska klasa okręgowa2021/202214
Andoria Mircze - Granica Lubycza KrólewskaZamojska klasa okręgowa2021/202214
Łada Biłgoraj - Korona ŁaszczówZamojska klasa okręgowa2021/202214
Tanew Majdan Stary - Omega Stary ZamośćZamojska klasa okręgowa2021/202214
Granica Lubycza Królewska - Tanew Majdan StaryZamojska klasa okręgowa2021/202215
Korona Łaszczów - Włókniarz FrampolZamojska klasa okręgowa2021/202215
Roztocze Szczebrzeszyn - Andoria MirczeZamojska klasa okręgowa2021/202215
Metalowiec Goraj - Olimpia MiączynZamojska klasa okręgowa2021/202215
Victoria Łukowa - Olimpiakos TarnogródZamojska klasa okręgowa2021/202215
Omega Stary Zamość - Łada BiłgorajZamojska klasa okręgowa2021/202215
Błękitni Obsza - Pogoń ŁaszczówkaZamojska klasa okręgowa2021/202215
Tur Turobin - Sparta ŁabunieZamojska klasa okręgowa2021/202215
Pogoń Łaszczówka - Victoria ŁukowaZamojska klasa okręgowa2021/202214
Tur Turobin - Pogoń ŁaszczówkaZamojska klasa okręgowa2021/202216
Błekitni Obsza - Olimpiakos TarnogródZamojska klasa okręgowa2021/202216
Korona Łaszczów - Olimpia MiączynZamojska klasa okręgowa2021/202216
Łada Biłgoraj - Włókniarz FrampolZamojska klasa okręgowa2021/202216
Metalowiec Goraj - Sparta ŁabunieZamojska klasa okręgowa2021/202216
Pogoń Łaszczówka - GRANICA Lubycza KrólewskaZamojska klasa okręgowa2022/20231
Korona Łaszczów - Igros KrasnobródZamojska klasa okręgowa2022/20231
Łada Biłgoraj - Olimpiakos TarnogródZamojska klasa okręgowa2022/20231
Olimpia Miączyn - Victoria ŁukowaZamojska klasa okręgowa2022/20231
Graf Chodywańce - Włókniarz FrampolZamojska klasa okręgowa2022/20231
Unia Hrubieszów - Omega Stary ZamośćZamojska klasa okręgowa2022/20231
Huczwa Tyszowce - Hetman ZamośćZamojska klasa okręgowa2022/20231
Olimpiakos Tarnogród - Huczwa TyszowceZamojska klasa okręgowa2022/20232
Omega Stary Zamość - Victoria ŁukowaZamojska klasa okręgowa2022/20232
Włókniarz Frampol - Łada BiłgorajZamojska klasa okręgowa2022/20232
Igros Krasnobród - Pogoń ŁaszczówkaZamojska klasa okręgowa2022/20232
Tanew Majdan Stary - Graf ChodywańceZamojska klasa okręgowa2022/20232
Hetman Zamość - Korona ŁaszczówZamojska klasa okręgowa2022/20232
Unia Hrubieszów - Orkan BełżecZamojska klasa okręgowa2022/20232
Victoria Łukowa - Granica Lubycza KrólewskaZamojska klasa okręgowa2022/20233
Korona Łaszczów - Olimpiakos TarnogródZamojska klasa okręgowa2022/20233
Graf Chodywańce - Unia HrubieszówZamojska klasa okręgowa2022/20233
Olimpia Miączyn - Igros KrasnobródZamojska klasa okręgowa2022/20233
Łada Biłgoraj - Tanew Majdan StaryZamojska klasa okręgowa2022/20233
Orkan Bełżec - Omega Stary ZamośćZamojska klasa okręgowa2022/20233
Huczwa Tyszowce - Włókniarz FrampolZamojska klasa okręgowa2022/20233
Pogoń 96 Łaszczówka - Hetman ZamośćZamojska klasa okręgowa2022/20233
Omega Stary Zamość - Granica Lubycza KrólewskaZamojska klasa okręgowa2022/20234
Tanew Majdan Stary - Huczwa TyszowceZamojska klasa okręgowa2022/20234
Olimpiakos Tarnogród - Pogoń 96 ŁaszczówkaZamojska klasa okręgowa2022/20234
Hetman Zamość - Olimpia MiączynZamojska klasa okręgowa2022/20234
Unia Hrubieszów - Łada BiłgorajZamojska klasa okręgowa2022/20234
Orkan Bełżec - Graf ChodywańceZamojska klasa okręgowa2022/20234
Igros Krasnobród - Victoria ŁukowaZamojska klasa okręgowa2022/20234
Włókniarz Frampol - Korona ŁaszczówZamojska klasa okręgowa2022/20234
Pogoń 96 Łaszczówka - Włókniarz FrampolZamojska klasa okręgowa2022/20235
Korona Łaszczów - Tanew Majdan StaryZamojska klasa okręgowa2022/20235
Graf Chodywańce - Omega Stary ZamośćZamojska klasa okręgowa2022/20235
Olimpia Miączyn - Olimpiakos TarnogródZamojska klasa okręgowa2022/20235
Łada Biłgoraj - Orkan BełżecZamojska klasa okręgowa2022/20235
Victoria Łukowa - Hetman ZamośćZamojska klasa okręgowa2022/20235
Huczwa Tyszowce - Unia HrubieszówZamojska klasa okręgowa2022/20235
Granica Lubycza Królewska - Igros KrasnobródZamojska klasa okręgowa2022/20235
Unia Hrubieszów - Korona ŁaszczówZamojska klasa okręgowa2022/20236
Tanew Majdan Stary - Pogoń 96 ŁaszczówkaZamojska klasa okręgowa2022/20236
Olimpiakos Tarnogród - Victoria ŁukowaZamojska klasa okręgowa2022/20236
Hetman Zamość - Granica Lubycza KrólewskaZamojska klasa okręgowa2022/20236
Omega Stary Zamość - Igros KrasnobródZamojska klasa okręgowa2022/20236
Graf Chodywańce - Łada BiłgorajZamojska klasa okręgowa2022/20236
Włókniarz Frampol - Olimpia MiączynZamojska klasa okręgowa2022/20236
Orkan Bełżec - Huczwa TyszowceZamojska klasa okręgowa2022/20236
Olimpia Miączyn - Tanew Majdan StaryZamojska klasa okręgowa2022/20237
Victoria Łukowa - Włókniarz FrampolZamojska klasa okręgowa2022/20237
Pogoń 96 Łaszczówka - Unia HrubieszówZamojska klasa okręgowa2022/20237
Huczwa Tyszowce - Graf ChodywańceZamojska klasa okręgowa2022/20237
Granica Lubycza Królewska - Olimpiakos TarnogródZamojska klasa okręgowa2022/20237
Łada Biłgoraj - Omega Stary ZamośćZamojska klasa okręgowa2022/20237
Korona Łaszczów - Orkan BełżecZamojska klasa okręgowa2022/20237
Igros Krasnobród - Hetman ZamośćZamojska klasa okręgowa2022/20237
Unia Hrubieszów - Olimpia MiączynZamojska klasa okręgowa2022/20238
Olimpiakos Tarnogród - Igros KrasnobródZamojska klasa okręgowa2022/20238
Włókniarz Frampol - GRANICA Lubycza KrólewskaZamojska klasa okręgowa2022/20238
Orkan Bełżec - Pogoń 96 ŁaszczówkaZamojska klasa okręgowa2022/20238
Graf Chodywańce - Korona ŁaszczówZamojska klasa okręgowa2022/20238
Omega Stary Zamość - Hetman ZamośćZamojska klasa okręgowa2022/20238
Tanew Majdan Stary - Victoria ŁukowaZamojska klasa okręgowa2022/20238
Łada Biłgoraj - Huczwa TyszowceZamojska klasa okręgowa2022/20238
Pogoń 96 Łaszczówka - Graf ChodywańceZamojska klasa okręgowa2022/20239
Victoria Łukowa - Unia HrubieszówZamojska klasa okręgowa2022/20239
Olimpia Miączyn - Orkan BełżecZamojska klasa okręgowa2022/20239
Hetman Zamość - Olimpiakos TarnogródZamojska klasa okręgowa2022/20239
GRANICA Lubycza Królewska - Tanew Majdan StaryZamojska klasa okręgowa2022/20239
Huczwa Tyszowce - Omega Stary ZamośćZamojska klasa okręgowa2022/20239
Korona Łaszczów - Łada BiłgorajZamojska klasa okręgowa2022/20239
Igros Krasnobród - Włókniarz FrampolZamojska klasa okręgowa2022/20239
Tanew Majdan Stary - Igros KrasnobródZamojska klasa okręgowa2022/202310
Unia Hrubieszów - Granica Lubycza KrólewskaZamojska klasa okręgowa2022/202310
Graf Chodywańce - Olimpia MiączynZamojska klasa okręgowa2022/202310
Huczwa Tyszowce - Korona ŁaszczówZamojska klasa okręgowa2022/202310
Włókniarz Frampol - Hetman ZamośćZamojska klasa okręgowa2022/202310
Orkan Bełżec - Victoria ŁukowaZamojska klasa okręgowa2022/202310
Łada Biłgoraj - Pogoń 96 ŁaszczówkaZamojska klasa okręgowa2022/202310
Omega Stary Zamość - Olimpiakos TarnogródZamojska klasa okręgowa2022/202310
Korona Łaszczów - Omega Stary ZamośćZamojska klasa okręgowa2022/202311
Hetman Zamość - Tanew Majdan StaryZamojska klasa okręgowa2022/202311
Olimpia Miączyn - Łada BiłgorajZamojska klasa okręgowa2022/202311
Olimpiakos Tarnogród - Włókniarz FrampolZamojska klasa okręgowa2022/202311
Pogoń 96 Łaszczówka - Huczwa TyszowceZamojska klasa okręgowa2022/202311
Victoria Łukowa - Graf ChodywańceZamojska klasa okręgowa2022/202311
Igros Krasnobród - Unia HrubieszówZamojska klasa okręgowa2022/202311
Granica Lubycza Królewska - Orkan BełżecZamojska klasa okręgowa2022/202311
Unia Hrubieszów - Hetman ZamośćZamojska klasa okręgowa2022/202312
Korona Łaszczów - Pogoń 96 ŁaszczówkaZamojska klasa okręgowa2022/202312
Orkan Bełżec - Igros KrasnobródZamojska klasa okręgowa2022/202312
Omega Stary Zamość - Włókniarz FrampolZamojska klasa okręgowa2022/202312
Graf Chodywańce - Granica Lubycza KrólewskaZamojska klasa okręgowa2022/202312
Huczwa Tyszowce - Olimpia MiączynZamojska klasa okręgowa2022/202312
Łada Biłgoraj - Victoria ŁukowaZamojska klasa okręgowa2022/202312
Olimpia Miączyn - Korona ŁaszczówZamojska klasa okręgowa2022/202313
Olimpiakos Tarnogórd - Unia HrubieszówZamojska klasa okręgowa2022/202313
Hetman Zamość - Orkan BełżecZamojska klasa okręgowa2022/202313
Granica Lubycza Królewska - Łada BiłgorajZamojska klasa okręgowa2022/202313
Igros Krasnobród - Graf ChodywańceZamojska klasa okręgowa2022/202313
Włókniarz Frampol - Tanew Majdan StaryZamojska klasa okręgowa2022/202313
Pogoń 96 Łaszczówka - Omega Stary ZamośćZamojska klasa okręgowa2022/202313
Victoria Łukowa - Huczwa TyszowceZamojska klasa okręgowa2022/202313
Huczwa Tyszowce - Granica Lubycza KrólewskaZamojska klasa okręgowa2022/202314
Orkan Bełżec - Tanew Majdan StaryZamojska klasa okręgowa2022/20231
GRANICA Lubycza Królewska - Olimpia MiączynZamojska klasa okręgowa2022/20232