Porażka po słabym meczu z Pogonią Łaszczówka.

549

W niedzielnym meczu 7 kolejki spotkań zamojskiej klasy okręgowej, Granica uległa Pogoni Łaszczówka 0:3(0:2). Goście spod Tomaszowa Lubelskiego od początku lepiej weszli w mecz i przejęli inicjatywę. Efektem przewagi był gol z rzutu karnego, zdobyty w 16 minucie przez Tomasza Kłosa. Wydawało się, że szybko stracona bramka spowoduje, że nasz zespół zacznie grać odważniej. Niestety nic takiego nie miało miejsca. W dalszym ciągu brakowało składnych akcji, gry zespołowej oraz celnych strzałów. Goście również niczym szczególnym się nie wyróżniali, ale potrafili wykorzystać błędy naszego zespołu. W 36 minucie Przemysław Krawczyk podwyższył prowadzenie Pogoni na 2:0, ale duży udział w straconej bramce miała nasza formacja obronna. Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ zmianie.

W drugiej połowie próbowaliśmy walczyć o kontaktowego gola, jednak zbyt wiele było indywidualnych akcji, które nie przynosiły żadnych efektów. W 66 minucie stało się jasne, że tego meczu nie zaliczymy do udanych. Tomasz Kłos w sytuacji sam na sam minął Łukasza Skibę i skierował piłkę do pustej bramki. To była ostatnia bramka w dzisiejszym spotkaniu. W derbach powiatu tomaszowskiego ulegliśmy Pogoni Łaszczówka 0:3. O tym spotkaniu trzeba jak najszybciej zapomnieć i jak najlepiej przygotować się do meczu z Turem Turobin, które odbędzie się za tydzień 20 września o godzinie 15:00 w Lubyczy Królewskiej.

GRANICA Lubycza Królewska – Pogoń Łaszczówka 0:3(0:2)

0:1 Tomasz Kłos 16′, 0:2 Przemysław Krawczyk 36′, 0:3 Tomasz Kłos 66′

Granica: Ł.Skiba (78′ R.Hudaszek) – P.Zając, K.Haponiuk, J.Zalewski (46′ K.Głębocki), B.Guz (74′ M.Fil), S.Dziki (80′ R.Baluszczak), M.Kamiński, J.Jodłowski (90′ F.Surmacz), A.Czapla, K.Szuper, J.Kulpa (85′ Sz.Chmielowiec)

żółte kartki: M.Kamiński, B.Guz, P.Zając