Granica lepsza od juniorów Chełmianki.

550

W niedzielne popołudnie, 19 lipca Granica rozegrała kolejne spotkanie kontrolne w ramach przygotowań do rundy jesiennej w zamojskiej klasie okręgowej. Tym razem przeciwnikiem podopiecznych trenera Ulanowskiego był czołowy zespół juniorów starszych Chełmianki występujący w I wojewódzkiej lidze juniorów starszych. Niebiesko biało zieloni wygrali mecz rozgrywany w formule 3×30 minut 4:2(2:1, 3:1). Do 60 minuty w zespole Granicy występowali seniorzy, natomiast ostatnie 30 minut zagrali juniorzy starsi trenera Łukasza Ozdoby.
GRANICA LUBYCZA KRÓLEWSKA – CHEŁMIANKA CHEŁM juniorzy starsi 4:2(2:1, 3:1)
Bramki dla Granicy zdobyli Głębocki 12′, Haponiuk 15′, J. Kulpa 56′, Muca 80′. Dla gości Daniel Mazurek w 13 minucie i Nikodem Dzierba w 89 minucie meczu.
Granica wystąpiła w składzie : Skiba – Guz, Haponiuk, B. Kulpa, Nazarowicz, Szuper, Czapla, J. Kulpa, Zalewski, Dziki, Głębocki oraz Luciak, Kudyba, Okoń , Hasiak, Grzelak, Pabiś, Kudelski, Surmacz, Muca, Chmielowiec, Wołoszyn, Łagowski.